
De lente komt eraan, en daarmee de terugkeer van milde temperaturen, zonneschijn en de groene landschappen die onze regio zo charmant maken. Het is de perfecte tijd voor een uitje naar de Ardennen en om jezelf te trakteren op een ontspannende pauze bij MY HOTEL.
Of je nu met je partner, familie of vrienden komt, Malmedy en omgeving bieden tal van activiteiten voor een onvergetelijk verblijf!
Wat te doen in Malmedy?
en nog tal van andere dingen om te ontdekken en beleven : Malmundarium in Malmedy, dam & meer van Robertville, attractiepark in Coo, Gileppestuwdam, Kasteel van Reinhardstein, etc!
En dat is nog niet alles! Slechts 200m van het hotel biedt de Intermills-site tal van activiteiten:
Info & reserveringen : www.intermills.be of op +32 80 87 01 16
De lente brengt ons de mooiste tijd van het jaar! Bovendien zijn er verschillende feestdagen die vaak leiden tot lange weekends.
Zin in een verfrissend verblijf van één of meerdere nachten?
Neem contact op met onze receptie 7/7 via 080/78 00 00 of info@myhotel.be. U kunt ook direct online reserveren.
Wij kijken ernaar uit om je te verwelkomen voor een verkwikkend lente-uitje bij MY HOTEL!